federacja.gry-online.pl

Informacje Galeria Wersja Demo Automatyczne Uaktualnienia Abonament Pomoc Kontakt
Jak wykorzystać darmowy abonament na Gry-OnLine

Kupując EG2006 dostajesz tak naprawdę dwa abonamenty MayClub. Pierwszy jest potrzebny do rejestracji i automatycznych aktualizacji, drugi możesz wykorzystać w dowolnym momencie (do 31 lipca 2006) do korzystania z płatnych usług na www.gry-online.pl. Obydwa rejestrujesz tym samym numerem dołączonym do EG2006.

Na tej stronie opisujemy jak zarejestrować abonament aby móc korzystać z płatnej części www.gry-online.pl. Możesz to zrobić w dowolnym momencie. Jeżeli interesuje Cię rejestracja w celu otrzymywania uaktualnień do EG2006 zobacz na stronę Automatyczne Uaktualnienia.

Chcę wykorzystać mój darmowy abonament, co mam zrobić?

Wariant 1 : Kupiłem Encyklopedię i nie mam konta na Gry-OnLine.
Wariant 2 : Mam konto na Gry-OnLine, nie posiadam i nie posiadałem abonamentu MayClub.
Wariant 3 : Mam lub miałem abonament MayClub i chcę go przedłużyć.


Wariant pierwszy (jeśli nie posiadasz jeszcze konta na Gry-OnLine):

Najpierw zarejestruj się na Gry-OnLine z poziomu Encyklopedii. W tym celu wykonaj poniższe czynności:

1. Uruchom Encyklopedię i otwórz okno ustawień Encyklopedii za pomocą właściwej ikony sterującej.

2. Upewnij się, że jesteś połączony z Internetem, a następnie kliknij na umieszczony w ustawieniach przycisk "rejestracji elektronicznej". Jeśli masz włączoną opcję "zawsze na wierzchu" - wyłącz ją dla wygody, żeby formularz rejestracyjny nie otworzył się pod oknem Encyklopedii.

3. W otwartym formularzu wypełnij przynajmniej niezbędne do rejestracji pola, czyli: imię i nazwisko, adres oraz 16-cyfrowy numer seryjny, który znajdziesz w opakowaniu Encyklopedii. Podaj również swój prawidłowy adres e-mailowy, gdyż na niego otrzymasz swój login oraz hasło. Na koniec kliknij przycisk "zarejestruj przez Internet" - nazwa użytkownika oraz hasło zostaną nadane automatycznie.

Otrzymasz w ciągu 24 godzin e-mail ze swoją nazwą użytkownika (loginem) oraz hasłem. Konto, które zostało dla Ciebie założone na Gry-OnLine, ma już przyznany abonament. Wejdź na stronę www.gry-online.pl i w okienku logowania wpisz przyznany Ci login i hasło, a na koniec kliknij przycisk "zaloguj się". I to wszystko ? pozostałe informacje możesz pominąć.


Wariant drugi (jeśli nie masz i nigdy nie miałeś abonamentu MayClub):

Jeśli jesteś wcześniej zarejestrowanym użytkownikiem GRY-OnLine i chcesz rozszerzyć swoje konto o abonament MayClubu, wejdź na stronę karta.gry-online.pl, zaloguj się (wpisując swój dotychczasowy login i hasło), a następnie wpisz w okienku pośrodku strony 16-cyfrowy numer seryjny, który znajdziesz w opakowaniu Encyklopedii, i kliknij przycisk OK. To wszystko.


Wariant trzeci (jeśli masz lub miałeś abonament MayClub i chcesz go przedłużyć):

1. wejdź na stronę GRY-OnLine;

2. zaloguj się (wpisując swój dotychczasowy login i hasło);

3. wejdź do strefy Premium;

4. wejdź na stronę Promocje MayClub;

5. wpisz w okienku na dole 16-cyfrowy numer seryjny, który znajdziesz w opakowaniu Encyklopedii;

6. naciśnij przycisk "OK".

Twój abonament zostanie przedłużony o kolejny miesiąc.

www.gry-online.pl
copyright © 2000 - 2024 GRY-OnLine S.A.