federacja.gry-online.pl

Informacje Galeria Wersja Demo Automatyczne Uaktualnienia Abonament Pomoc Kontakt
Jak uaktualnić Encyklopedię / Rejestracja elektroniczna EG2006

Kupując EG2006 dostajesz tak naprawdę dwa abonamenty MayClub. Pierwszy jest potrzebny do rejestracji i automatycznych aktualizacji, drugi możesz wykorzystać w dowolnym momencie (do 31 lipca 2006) do korzystania z płatnych usług na www.gry-online.pl. Obydwa rejestrujesz tym samym numerem dołączonym do EG2006.

Na tej stronie opisujemy jak się zarejestrować z poziomu Encyklopedii tak aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia (do chwili premiery następnej encyklopedii). Jeżeli interesuje Cię sam abonament dający dostęp do www.gry-online.pl to idź na stronę Abonament.

1.Uruchom Encyklopedię i otwórz okno ustawień Encyklopedii za pomocą właściwej ikony sterującej.
2.Upewnij się, że jesteś połączony z Internetem, a następnie kliknij na umieszczony w ustawieniach przycisk "rejestracji elektronicznej". Jeśli masz włączoną opcję "zawsze na wierzchu" - wyłącz ją uprzednio dla wygody, żeby formularz rejestracyjny nie otworzył się pod oknem Encyklopedii.
3.W otwartym formularzu wypełnij przynajmniej niezbędne do rejestracji pola, czyli: imię i nazwisko, adres oraz 16-cyfrowy numer seryjny, który znajdziesz w opakowaniu Encyklopedii. Na koniec kliknij przycisk "zarejestruj przez Internet" - nazwa użytkownika oraz hasło zostaną nadane automatycznie.

Spośród pól, których wypełnienie nie jest konieczne, warto uzupełnić adres e-mailowy, gdyż może on znacznie pomóc w kontaktach, jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub problemy związane z użytkowaniem Encyklopedii.
4.Wróć do okienka ustawień i kliknij na przycisk "aktualizacji elektronicznej" - to wszystko. Proces aktualizacji przebiegać będzie automatycznie. Jeśli coś go przerwie, zostanie wznowiony również automatycznie, gdy tylko będzie to możliwe.
www.gry-online.pl
copyright © 2000 - 2024 GRY-OnLine S.A.