federacja.gry-online.pl

Informacje Galeria Rejestracja Wersja Demo Uaktualnienia Abonament Pomoc Kontakt
Darmowy Abonament MayClub

Kliknij tu aby zapoznać się z usługami dostępnymi w ramach darmowego Abonamnetu MayClub

JAK ZAREJESTROWAĆ EG2005 i AKTYWOWAĆ darmowy ABONAMENT MAYCLUB

SPOSÓB 1
Aby zarejestrować posiadany egzemplarz EG2005 należy wejść na stronę http://www.gry-online.pl/karta.asp
i dokonać opisanej tam procedury. Będziesz wtedy poproszony o zalogowanie się, czyli podanie loginu i hasła na wortalu Gry-OnLine.
Jeśli takiego loginu nie posiadasz, powinieneś wejść na stronę internetową http://www.gry-online.pl/rejestracja.asp i wypełnić z sukcesem podany tam formularz.

SPOSÓB 2
Alternatywnie można nie wykonywać powyższych kroków lecz skorzystać z wbudowanej w EG2005 rejestracji elektronicznej, czyli Rejestratora.

Aby skorzystać z darmowego abonamentu należy wykonać jedne z powyższych kroków.
Abonament jest aktywny po upływie 48 godzin od tej chwili. Aby korzystać z funkcji które daje abonament należy być zalogowanym na www.gry-online.pl przy użyciu loginu i hasła, które:
1. W wypadku aktywacji pierwszym sposobem podałeś w procesie rejestracji.
2. W wypadku aktywacji drugim sposobem otrzymałeś na emaila wpisanego w formularzu rejestracji elektronicznej.

Oferta na aktywację darmowego Miesięcznego Abonamentu MayClub jest ważna do 31 lipca 2005, do tej daty będziesz mógł wpisać swój kod z EG2005.

Jeżeli usługi udostępnione ci w darmowym Abonamencie MayClub spodobają ci się możesz za opłatą przedłużyć okres działania Abonamentu. Tu możesz przedłużyć Abonament

Możesz aktywować na swoim koncie dowolną ilość Darmowych Abonamentów z EG2005 pod warunkiem że każdy z nich będzie aktywowany innym unikalnym kodem z różnych egzemplarzy Encyklopedii Gier 2005.

Darmowy abonament dodawany do EG2005 nie obejmuje usługi Profesjonalna skrzynka pocztowa na GRY-OnLine. Usługa ta zostanie ci aktywoana jeżeli przdłużysz odpłatnie abonament.
copyright © 2000 - 2024 GRY-OnLine S.A.