federacja.gry-online.pl

Informacje Galeria Rejestracja Wersja Demo Uaktualnienia Abonament Pomoc Kontakt
Jeżeli masz problem z uruchomieniem Wielkiej Encyklopedii GIER 2005 to zaglądnij tutaj

Gier jest wiele, Encyklopedia Gier tylko jedna!
Informacje o Produkcie:
Wielka Encyklopedia Gier 2005 to jedno z największych na świecie kompendiów wiedzy o grach komputerowych.
Na 4 płytach CD zawarte zostały szczegółowe informacje o ponad 4 tysiącach gier na PC oraz konsolowych. Opisy encyklopedyczne poszczególnych tytułów wzbogacają szczegółowe ich zapowiedzi oraz rzetelne recenzje. Całość uzupełnia galeria ponad 20 tysięcy wyselekcjonowanych ilustracji.

Ponadto, tegoroczne wydanie jest wyjątkowe ze względu na poszerzenie pecetowej dotychczas zawartości Encyklopedii o gry konsolowe, a także dodanie do niej niemal 350 trainerów, czyli programów ułatwiających zabawę w wybranych grach.
Bardziej wymagający miłośnicy gier komputerowych docenią prawie 300 profesjonalnie przygotowanych poradników do gier oraz bazę blisko 8 tysięcy tajnych kodów. Nie dającą się przecenić jest ładna szata graficzna Encyklopedii, łatwość jej użytkowania oraz szybko dostępna pomoc - zarówno zawarta w programie, jak i dostępna telefonicznie oraz przez Internet.

Wszystko powyższe dostępne jest od 23 listopada 2004 we wszystkich kioskach na terenie Polski, w salonach Empik oraz wysyłkowo na stronach wortalu Gry-OnLine, w atrakcyjnej formie i za jedyne 19,90 złotych.

copyright © 2000 - 2024 GRY-OnLine S.A.