federacja.gry-online.pl
Premiera Wielkiej Encyklopedii Gier 07 - 29 listopada 2006 (środa)
Pierwsze uaktualnienie EG07 - 19 grudnia 2006 (piątek), Drugie uaktualnienie EG07 - 18 stycznia 2007 (czwartek)
Jak wykorzystać darmowy abonament na Gry-OnLine

Kupując EG07 dostajesz tak naprawdę dwa abonamenty MayClub. Pierwszy jest potrzebny do rejestracji i automatycznych aktualizacji, drugi możesz wykorzystać w dowolnym momencie (do 31 lipca 2007) do korzystania z płatnych usług na www.gry-online.pl. Obydwa rejestrujesz tym samym numerem dołączonym do EG07.

Na tej stronie opisujemy jak zarejestrować abonament aby móc korzystać z płatnej części www.gry-online.pl. Możesz to zrobić w dowolnym momencie. Jeżeli interesuje Cię rejestracja w celu otrzymywania uaktualnień do EG07 zobacz na stronę Automatyczne Uaktualnienia.


 

Jak wykorzystać darmowy abonament GRY-OnLine?

 

Do pełnej wersji Encyklopedii dołączony jest kod, dzięki któremu możesz otrzymać miesięczny abonament MayClubu na GRY-OnLine. Aby tak się stało, musisz być zarejestrowany na GRY-OnLine - proces rejestracji opisany jest w rozdziale o uaktualnieniach Encykopedii.

 

Jeśli zarejestrowałeś się w powyżej opisany sposób, otrzymasz w ciągu 48 godzin e-mail ze swoją nazwą użytkownika (loginem) oraz hasłem. Konto, które zostało dla Ciebie założone, ma już przyznany abonament. Wejdź na stronę www.gry-online.pl i w okienku logowania wpisz przyznany Ci login i hasło, a na koniec kliknij przycisk "zaloguj się". I to wszystko - pozostałe informacje możesz pominąć.

 

 

Jeśli jesteś wcześniej zarejestrowanym użytkownikiem GRY-OnLine i chcesz rozszerzyć swoje konto o abonament MayClubu, wejdź na stronę karta.gry-online.pl, zaloguj się, a następnie wpisz w okienku pośrodku strony 16-cyfrowy numer seryjny, który znajdziesz w opakowaniu Encyklopedii, i kliknij przycisk "OK". To wszystko.

 

 

Jeśli posiadasz już aktywny abonament MayClubu i chcesz go przedłużyć:

1. wejdź na stronę GRY-OnLine;

2. zaloguj się;

3. wejdź do strefy Premium;

 

 

4. wejdź na stronę Promocje MayClub;

5. wpisz w okienku na dole 16-cyfrowy numer seryjny, który znajdziesz w opakowaniu Encyklopedii;

 

 

6. naciśnij przycisk "OK".

Twój abonament zostanie przedłużony o kolejny miesiąc.

copyright © 2000 - 2024 GRY-OnLine S.A.