federacja.gry-online.pl
Premiera Wielkiej Encyklopedii Gier 07 - 29 listopada 2006 (środa)
Pierwsze uaktualnienie EG07 - 19 grudnia 2006 (piątek), Drugie uaktualnienie EG07 - 18 stycznia 2007 (czwartek)
Jak uaktualnić Encyklopedię / Rejestracja elektroniczna EG07
  • Uaktualnienia do EG07 będą dostępne bezpłatnie conajmniej do lipca 2007 roku.
  • Wszystkie uaktualnienia, w tym również poradniki w PDF zawarte w tych uaktualnieniach będą dostępne za darmo dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników EG07.
  • Uaktualniania nie będą dostępne ze względów technicznych "na żywo" każdego dnia, lecz będą zbierane w większe pakiety dostępne co miesiąc, dwa miesiące.
  • Informacje o uaktualnieniach będą dostępne w dziale Wiadomości na serwisie www.gry-online.pl
  • Ze względu na wielkość plików do pobrania (dochodzącą w zeszłym roku do 2 GB) nie będziemy wypuszczali uaktualnień do EG07 przed datą premiery, ani po niej, kolejnej EG08 która nastąpi jesienią 2007 roku. Po tym terminie wszystkie uaktualnienia i informacje z poprzedniej EG07 będą zawarte w EG08 i dostępne jak co roku w kiosku na stałą cenę 19.90 pln.

 

Jak uaktualnić Encyklopedię?

 

Aby zaktualizować pełną wersję Encyklopedii, musisz zarejestrować się za pomocą zawartej w pełnej wersji Encyklopedii "rejestracji elektronicznej". Jej opis przedstawiony został poniżej.

Ważne: Jeśli jesteś już zarejestrowany na GRY-Online, to aby zaktualizować Encyklopedię, również musisz dokonać osobnej rejestracji w opisany poniżej sposób.

 

 

Jak się zarejestrować na GRY-OnLine?

 

1. Otwórz okno ustawień Encyklopedii za pomocą właściwej ikony sterującej.

 

 

2. Upewnij się, że jesteś połączony z Internetem, a następnie kliknij na umieszczony w ustawieniach przycisk "rejestracji elektronicznej".

 

 

3. W otwartym formularzu wypełnij przynajmniej niezbędne do rejestracji pola, czyli: imię i nazwisko, adres oraz 16-cyfrowy numer seryjny, który znajdziesz w opakowaniu Encyklopedii. Na koniec kliknij przycisk "zarejestruj przez Internet" - nazwa użytkownika oraz hasło zostaną nadane automatycznie.

 

 

Spośród pól, których wypełnienie nie jest konieczne, warto uzupełnić adres e-mailowy, gdyż może on znacznie pomóc w kontaktach, jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub problemy związane z użytkowaniem Encyklopedii.

 

 

Jak uaktualnić Encyklopedię?

 

Jeśli jesteś zarejestrowany na GRY-OnLine i jesteś połączony z Internetem, kliknij w okienku ustawień na przycisk "aktualizacji elektronicznej" i to wszystko. Proces aktualizacji przebiegać będzie automatycznie. Jeśli coś go przerwie, zostanie wznowiony również automatycznie, gdy tylko będzie to możliwe.

 

 

 

copyright © 2000 - 2024 GRY-OnLine S.A.