federacja.gry-online.pl
 

 

Jeżeli napotkasz na jakieś problemy przy zakupie Encyklopedii dzwoniąc pod numer telefonu
0 (prefix) 126261250


Wielką Encyklopedię Gier 2004 w cenie 19.90 PLN możesz kupić w sieci kiosków RUCH i w salonach Empik.
Gdyby się jednak okazało, iż w twojej okolicy skończyły się zapasy Encyklopedii i jest ona niedostępna w sprzedaży, możesz zamówić ją u nas przez Internet.

Cena Encyklopedii zamówionej przez Internet pozostaje bez zmian i wynosi 19.90 PLN. Dochodzi natomiast dodatkowa opłata w wysokości:9,50 PLN w wypadku gdy jest ona wysyłana standardową pocztą lub 16 PLN w wypadku przesyłki kurierskiej.

Są trzy warianty zamawiania:

  • Za zaliczeniem pocztowym - czyli płatne przy odbiorze u listonosza.
  • Przelew - wysyłasz przelew na nasze konto, my wysyłamy przesyłkę po wpłynięciu twoich pieniędzy.
  • Karta płatnicza - płacisz kartą płatniczą poprzez autoryzowany system eCard i my wysyłamy przesyłkę. (to jest najszybsza metoda).

Wszystkie te opcje możesz wybrać korzystając z naszego systemu do obsługi sklepu internetowego. Będziesz musiał podać swoje dane, lub skorzystać z danych które podałeś przy zakładaniu konta na serwisie GRY-OnLine.

Każdą zamówioną przesyłkę potwierdzamy telefonicznie, dlatego prosimy o podawanie prawidłowych danych w tym szczególnie kontaktowego numeru telefonu.

Jeżeli chcesz kupić Encyklopedię przez Internet kliknij na przycisk kup, aby przejść do sklepu. Jeżeli twoje zamówienie zostanie przyjęte otrzymasz emaila z potwierdzeniem zamówienia.

NAKŁAD WYSPRZEDANY

 

 

copyright © 2000 - 2024 GRY-OnLine S.A.